Klasy dwujęzyczne

Od roku szkolnego 2018/2019 oferta naszej Szkoły wzbogaciła się o oddziały dwujęzyczne.

Na czym polega nauczanie dwujęzyczne?

PODSTAWY PRAWNE NAUCZANIA DWUJĘZYCZNEGO

CELE NAUCZANIA DWUJĘZYCZNEGO

SPRAWDZIAN PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH – ogóle informacje

KLASY DWUJĘZYCZNE SP 342

WYDARZENIA:

» Rok szkolny 2018/2019
» Rok szkolny 2019/2020

SPRAWDZIAN PREDYSPOZYCJI JĘZYKOWYCH DO ODDZIAŁÓW DWUJĘZYCZNYCH NA ROK SZKOLNY 2020/2021
5 czerwca 2020 r.

Przypominamy, iż zgodnie z harmonogramem w dniu 5 czerwca br. (tj. piątek) kandydaci do klas VII dwujęzycznych zobowiązani są zgłosić się na sprawdzian predyspozycji językowych do szkoły pierwszego wyboru.

• W związku z sytuacją epidemiczną w kraju w celu zwiększenia bezpieczeństwa sprawdzian odbędzie się w dwóch turach, a mianowicie:
Kandydaci, których nazwiska rozpoczynają się na litery od A do K  zgłaszają się do szkoły 5 czerwca o godzinie 8:30 (początek sprawdzianu o godz. 9:00), natomiast kandydaci, których nazwiska rozpoczynają się na litery od L do Z zgłaszają się do szkoły 5 czerwca o godzinie 9:30 (początek sprawdzianu o godz. 10:00).

Przypominamy, iż na terenie szkoły obowiązują procedury bezpieczeństwa w związku z epidemią COVID-19, z którymi należy się szczegółowo zapoznać oraz ich przestrzegać.

Procedury oraz prezentacja przeznaczona dla uczniów przystępujących do egzaminu ósmoklasisty dostępne są na stronie szkoły.

UWAGA:
W związku z sytuacją epidemiczną w kraju w  Harmonogramie działań KANDYDATA szkoły podstawowej w elektronicznej rekrutacji do oddziałów dwujęzycznych na rok szkolny 2020/2021 zostały wprowadzone pewne zmiany.
Prosimy o zapoznanie się z nimi.

REKRUATCJA

I. TERMINY I SPOSÓB PRZEPROWADZENIA REKRUTACJI DO KLAS VII DWUJĘZYCZNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ M.ST. WARSZAWĘ

Informacja o szkołach podstawowych, które będą prowadziły nabór do klas VII dwujęzycznych na rok szkolny 2020/2021 zostanie opublikowana na stronie Biura Edukacji 18 maja br.

Postępowanie rekrutacyjne odbywać się będzie w terminach określonych w  HARMONOGRAMIE DZIAŁAŃ KANDYDATA, który zostanieopublikowany na stronach Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy w marcu br.

Nabór odbywać się będzie z wykorzystaniem elektronicznego systemu  rekrutacji i rozpocznie się dla KANDYDATA, wzorem ubiegłego roku, w połowie maja. Sprawdzian predyspozycji językowych przewidywany jest na początek czerwca br.

II. ZASADY PRZYJĘĆ
DO KLAS VII DWUJĘZYCZNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ M.ST. WARSZAWĘ Szczegóły