Do końca roku szkolnego pozostało: 6 Wirtualny spacer po szkole

Rada Pedagogiczna (rok szkolny 2016/2017

 

Oddziały przedszkolne
Lp. Nazwisko Imię Klasa
1  Ciuk   Weronika wych. 0a
2  Panek   Magdalena wych. 0b
3  Leszczyńska   Bożena wych. 0c
4  Wawer   Wioletta wych. 0d
5  Marciniak   Katarzyna wych. 0e
Kształcenie zintegrowane
1 Kwiatuszyńska Iwona wicedyrektor
2 Orowiecka Iwona wicedyrektor
3 Ciupka Hanna wych. 1a
4 Nowakowska-Tarasiuk Jolanta wych. 1b
5 Parzych Anna wych. 1c
6 Bilewska Maria wych. 1d
7 Kotowska Agnieszka wych. 1e
8 Pełka-Brzezińska Agnieszka wych. 1f
9 Pudełko Anna wych. 1g
10 Głuszewska  Agnieszka wych. 1h
11 Wyzińska  Jadwiga wych. 2a
12 Borawska  Katarzyna wych. 2b
13 Chądzyńska-Czapigo Bożena wych. 2c
14 Suchorzebska-Szostak Maria wych. 2d
15 Tkaczyk Mirosława  wych. 2e
16 Jaskulska  Dominika wych. 2f
17 Łatkowska Magdalena wych. 3a
18 Birska  Joanna wych. 3b
19 Brojek  Marta  wych. 3c
20 Machaj  Ewa  wych. 3d
21 Majer  Wioletta  wych. 3e
22 Chełstowska   Izabela  wych. 3f
23 Wojciechowska   Beata  wych. 3g
24 Kuflińska-Siemiginowska  Elżbieta  wych. 3h
25 Niedziałek   Aneta  wych. 3i
26 Sarnacka  Monika  wych. 3j
27 Kulczakiewicz   Paulina  wych. 3k
28 Jurczyńska   Anna  wych. 3l
29 Tomalak   Arleta  wych. 3m
30 Cichoń   Agnieszka  wych. 3r
J. polski
1 Bieryło Beata wych. 6a 
2 Dzierzęcka-Skwarek Edyta wych. 4j
3 Kawka Edyta wych. 7a 
4 Kempa Aneta wych. 4d  
5 Matusewicz Anna wych. 4m
6 Sordyl Agnieszka wych. 6c
7 Wasilewska Renata wych. 4f 
8 Więckowska  Anna wych. 5d 
9 Wojtach Anna wych. 6d 
10 Zawadzka Emilia wych. 5a
Historia
1 Grzybowska Lucyna wych. 4i  
2 Tymińska Kinga kl. 4-7
3 Włodkowska Aneta wych. 5f 
J. angielski
1 Stec Anna wicedyrektor
2 Adamczuk Katarzyna kl. 4-7
3 Kilińska Barbara wych. 5c
4 Polko Alina wych. 4k
5 Sosnowska Joanna wych. 7b 
6 Wronczewska Katarzyna kl. 1-3
7 Zawisza-Ostrowska Aleksandra wych. 7e 
J. niemiecki
1 Wyrzykowska Sylwia kl. 4-7
Matematyka
1 Janowska Barbara wicedyrektor
2 Alberska Katarzyna wych. 5s  
3 Blatkiewicz Agnieszka wych. 7c
4 Dębowska-Szubra Elwira wych. 6e  
5 Drzazgowska Elżbieta kl. 4-7
6 Gałajda Agnieszka wych. 7s 
7 Kibler Małgorzata kl. 4-7
8 Poślada Dorota kl. 4-7
9 Siemiańczuk  Małgorzata kl. 4-7
10 Smutrykowska Marzena wych. 5e
Przyroda
1 Demidziuk Małgorzata kl. 4-7
2 Kosmal Beata wych. 4g  
3 Paluch Teresa wych. 5g
4 Szymanowska Urszula wych. 7d 
5 Żychowicz Krzysztof kl. 4-7
Biologia
1 Kosmal Beata wych. 4g
Geografia
1 Demidziuk Małgorzata kl. 4-7
Chemia
1 Bućko Grażyna kl. 4-7
Fizyka
1.     kl. 4-7
Plastyka
1 Danilczuk Joanna kl. 4-7
2 Marczewska-Dziewulak Agata kl. 4-7
3 Sordyl Agnieszka wych. 6c 
4 Stokowska Anna wych. 4b 
Muzyka
1 Krawcewicz-Wasiucionek Ewelina kl. 4-7
2 Maziarz Przemysław kl. 4-7 
3 Stokowska Anna  kl. 4-7 
Zajęcia techniczne
1 Malicka Grażyna kl. 4-7 
2 Stokowska Anna wych. 4b   
Zajęcia komputerowe/Informatyka
1 Gałajda Agnieszka wych. 7s 
2 Maziarz Przemysław kl. 4-7
3 Paster Małgorzata wych. 4l
4 Szymanowska Urszula wych. 7d
Wychowanie fizyczne
1 Balawejder Hanna wych. 4s
2 Czartoryska Anna wych. 4h 
3 Dwojak Piotr wych. 4e
4 Korczak Urszula wych. 5b   
5 Kowalska Anna kl. 4-7
6 Radtke Radosław kl. 4-7
7 Rogowska Agnieszka wych. 6s 
8 Mazur Damian wych. 6f 
9 Sasak Kamil kl. "0"-3  
10 Wilk Kamil wych. 5h  
Religia
1 Głowacki Tomasz kl. 1
2 Kuleczko Maria kl. "0"
3 Ks. Kunowski Artur kl. 4-7
4 Ostrowski Zbigniew kl. 4-7
5 Słomczewska Teresa kl. 4-7
6 Wyczółkowska Małgorzata kl. 1-3
7 Zielińska Dorota kl. 1-3
8 Ks. Żabicki Rafał kl. 4-7
Etyka
1      
Nauczyciele ze specjalnym przygotowaniem pedagogicznym
1 Marciniak - Małetka Maria dyrektor
2 Andrzejak Halina wicedyrektor
3 Aldoory Beata  
4 Bartosz Marta  
5 Bernacka Bożena  
6 Jarosz Anna  
7 Kalisz Anna 7b(i) 
8 Majczyna Marta  
9 Napierała Barbara 5a(i) 
10 Rutkowska Anna  
11 Sokołowska-Sas Violetta 6f(i) 
12 Świtalska Mirosława   
13 Twaróg Kinga  
Wychowawcy świetlicy
1 Wróblewska - Chrobak Joanna kierownik
2 Krause - Karska Aneta kierownik
3 Baran Katarzyna  
4 Borawska Katarzyna  
5 Cepil Teresa  
6 Czuchaj Milena  
7 Dudziewicz Anna  
8 Dymowska Karolina  
9 Felczak Marta  
10 Gogolińska Iwona  
11 Howis Patrycja  
12 Iwanowska Monika  
13 Jabłecka-Szmigiel Małgorzata  
14 Kamola  Joanna  
15 Kazimierczak  Urszula  
16 Kołodziej  Magdalena  
17 Kordowska  Aneta  
18 Krause-Karska Aneta  
19 Kuchciak  Daria  
20 Kupińska  Izabela  
21 Laskowska  Katarzyna  
22 Malinowski  Przemysław  
23 Marek  Karolina  
24 Matuszak  Katarzyna  
25 Maziarz  Przemysław  
26 Mazur  Damian  
27 Olech  Maria  
28 Parzych  Anna  
29 Piotrowska  Barbara  
30 Stańczyk  Karolina  
31 Strzałka  Izabela  
32 Szewczyk  Rafał  
33 Ułamek  Ewa  
34 Wach-Górzewska Katarzyna  
35 Wronka  Monika  
36 Zaraś  Małgorzata  
Biblioteka
1 Kaźmierska Ewa wicedyrektor
2 Dereń Magdalena nauczyciel-bibliotekarz
3 Gościcka Maria nauczyciel-bibliotekarz
4 Kazimierczak Urszula nauczyciel-bibliotekarz
5 Polanowska-Mudyna Lucyna nauczyciel-bibliotekarz
6 Szeligowska Izabela nauczyciel-bibliotekarz
Pedagog szkolny
1 Białas Renata pedagog kl. "0"-2
2 Sarniak Jolanta pedagog kl. 3-7
3 Sosnowska  Katarzyna pedagog kl. 3-7
Pozostali specjaliści
1 Bieniek-Nowakowska Agnieszka logopeda
2 Borawska Katarzyna logopeda
3 Forszpaniak Zuzanna logopeda
4 Ławrecka Anna logopeda
5 Gordat Barbara ped. terapeuta
6 Libera Monika ped. terapeuta
7 Mazurek  Agnieszka ped. terapeuta
8 Neubert Urszula ped. terapeuta
9 Kiernożycka Kinga psycholog kl. "0"-2
10 Korzeniewska-Recław  Marta  psycholog kl. 3-7
11 Sobczak Beata psycholog kl. 3-7


Powyższe dane ulegają zmianom.