Do końca roku szkolnego pozostało: 6 Wirtualny spacer po szkole

Wydarzenia szkolne

Dzień Świętego Mikołaja

Dnia 6 grudnia z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Świętego Mikołaja. Uczniowie i nauczyciele przyszli tego dnia do szkoły w czapkach Mikołaja. Dzieci otrzymały upominki, robiliśmy pamiątkowe zdjęcia, podczas jednej z lekcji  mogliśmy usłyszeć wywiad ze Świętym Mikołajem, a przerwę obiadową spędziliśmy przy dźwiękach świątecznych piosenek. GALERIA
Samorząd Uczniowski z opiekunami

Narodowe Święto Niepodległości 2017 r.

10 listopada 2017 roku w naszej szkole odbyła się uroczystość poświęcona rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Spotkanie przebiegło w kameralnej atmosferze, pełnej wzruszeń, wspomnień i szacunku dla tradycji. Uczniowie i nauczyciele wspólnie śpiewali patriotyczne pieśni.  Wspominali historyczne fakty związane z Narodowym Świętem Niepodległości, oglądali prezentację poświęconą Józefowi Piłsudskiemu i słuchali poezji upamiętniającej walkę Polaków o odzyskanie suwerenności. Uroczystości towarzyszyły nastrojowe utwory w wykonaniu „Strumyczka” oraz laureatów V Konkursu Pieśni Patriotycznych, który we wtorek odbył się w naszej szkole.
W konkursie nagrodzono następujące osoby:
Zespół instrumentalno – wokalny klasy 7d
II miejsce (ex aequo)
Marta B. z klasy 4c
Inga G. z klasy 5g
Michalina P. z klasy 7d
Przyznano również dwa wyróżnienia dla Aleksandra R. z klasy 5c oraz Mai B. z klasy 4d.                Spotkanie przyniosło wiele emocji, a co najważniejsze aktywnie zaangażowało zebranych, zmieniając ich ze zwykłych obserwatorów w uczestników i współorganizatorów naszego święta. (GALERIA)
Renata Wasilewska
Aneta Włodkowska