14.05.2020
Egzamin sprawnościowy do klasy sportowej

Informujemy, że egzamin sprawnościowy do klasy sportowej zostanie przeprowadzony w dniach 26 i 27.05.2020 r. w godz. 8.00-12.00 w hali i na boisku Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21.

Warunkiem dopuszczenia do egzaminu sprawnościowego jest Zaświadczenie lekarskie dopuszczające do udziału w egzaminie. Zaświadczenie to należy dostarczyć najpóźniej w dniu egzaminu.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wysłanie informacji, w który dzień dziecko chciałoby przystąpić do egzaminu na: sekretariat@sp342.waw.pl Pozwoli to podzielić uczestników na grupy w oparciu o wytyczne m.st. Warszawy co do liczby uczestników i trenerów na obiekcie sportowym.

Bliższych informacji udziela Trener Radosław Radtke, tel. 601626137

logo-erasmus_tekst1.png autism.jpg CMI-logo-czarno-biale.png mistrzowie_kodowania.jpg cyfrowobezpieczni_1.jpg logo_instaling.png eTwinning_2.jpg 3W.jpg 7-jpg.jpg 1-jpg.jpg 5-jpg.jpg