Aktualności

03.06.2020
12 VI 20 r. - zajęcia op.-wych

W dniu 12 czerwca 2020 r.  w związku z ograniczonym funkcjonowaniem szkoły,  zajęciami opiekuńczo-wychowawczymi będą objęte tylko dzieci z klas I-III  zgłoszone w Ankiecie z dnia 3 czerwca przesłanej do rodziców Librusem z terminem zwrotu do 4 czerwca godz. 23.00.

Oddziały przedszkolne pracują w dotychczasowym trybie, w reżimie sanitarnym.

PIERWSZY DZIEŃ WAKACJIJESTEŚ GOTOWY?
45
DNI
45
GODZIN
45
MINUT
Strona główna
Szkoła posiada pracownię komputerową oraz pracownię multimedialną sfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny
Szkoła przyłączyła się do realizacji projektu edukacyjnego "Wiślana Szkoła"
Szkoła realizowała projekt w ramach Partnerskie Projekty Szkół Programu COMENIUS
Fundacja Rozwoju Edukacji
Szkoła uczestniczyła w Projekcie unijnym „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”
piekna-polska-nasza-cala.jpg logo-erasmus_tekst1.png autism.jpg CMI-logo-czarno-biale.png mistrzowie_kodowania.jpg cyfrowobezpieczni_1.jpg logo_instaling.png eTwinning_2.jpg 3W.jpg 7-jpg.jpg 1-jpg.jpg 5-jpg.jpg