Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 342 w Warszawie, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera, SP 342, SP342

Szkolny Telebim

10.07.2014

UWAGA: PODRĘCZNIKI DLA KL. I

W roku szkolnym 2014/15 podręczniki / materiały ćwiczeniowe do zajęć obowiązkowych zapewnia Szkoła, co wynika z ustawy z 30 maja 2014 r. o zmianie ustawy o systemie oświaty (Dz.U poz. 811) i rozporządzenia MEN z dnia 7 lipca 2014 ws. udzielania dotacji celowej na wyposażenie szkół w podręczniki, materiały edukacyjne i materiały ćwiczeniowe (Dz.U. poz. 902).

Rodzice, którzy złożyli pisemne życzenie w sprawie uczęszczania dziecka na zajęcia z religii kupują podręcznik do tego przedmiotu. W naszej szkole jest to podręcznik pt „W imię Ojca i Syna i Ducha świętego (+ karty pracy). Autor A. Frątczak i R. Szewczyk - Wydawnictwo Katechetyczne Warszawa -Nr podręcznika: AZ -11-01/10-WA-1/12.

Zajęcia z etyki - bez podręcznika.

Zeszyty, bloki rysunkowe i wszelkie inne materiały piśmiennicze i plastyczne kupują rodzice. Więcej informacji na przełomie sierpnia i września.

Pełną informację na temat zmian wprowadzonych ustawą z dnia 30 maja 2014 r., w tym teksty ww. aktów prawnych oraz odpowiedzi na pytania, znajdą Państwo na www.naszelementarz.men.gov.pl