Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie Szkoła Podstawowa nr 342 w Warszawie, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera, SP 342, SP342

Szkolny Telebim

18.02.2015

Nabór do klasy sportowej

PILNE!!!
Kolejny nabór do klasy sportowej o profilu zapasy w SP 342 właśnie się rozpoczął !!!!
Serdecznie zapraszamy wszystkich absolwentów z klas III  z białołęckich szkół i nie tylko !!!

Miło nam poinformować, że od września 2015 r. powołana zostanie do życia już trzecia na terenie SP 342 klasa sportowa o profilu zapasy, w której oprócz ustawowych czterech godzin wychowania fizycznego realizowane będzie szkolenie sportowe w zapasach w wymiarze 6 godzin tygodniowo!!!
Gorąco zapraszamy wszystkich rodziców  absolwentów klas III do zainteresowania się regulaminem naboru do klasy sportowej o profilu zapasy oraz  terminem rekrutacji.
Podczas zaplanowanego na 26.03.2015 r. o godz. 18.00 (stołówka szkolna) zebrania z rodzicami bardzo chętnie udzielimy Państwu wszelkich niezbędnych informacji, biorąc pod uwagę dotychczasowe doświadczenia w  pracy  w klasach  sportowych o wyżej wymienionym profilu!!!
Serdecznie zapraszamy do klasy sportowej!!!
Już teraz bliższe informacje uzyskają Państwo pod numerem telefonu 601-626-137 lub pisząc na adres e-mail zapasy@zapasybialoleka.pl (mgr Radosław Radtke) !!!