Wydarzenia kulturalne

Chór klas młodszych z wizytą w Domu Opieki Społecznej

W piątek 10 czerwca 2016 r. chór klas młodszych pod opieką Pani Ani i Małgosi odwiedził pensjonariuszy Domu Opieki Społecznej przy ulicy Mehoffera w Warszawie. Dziewczynki zaprezentowały koncert letniej piosenki. Licznie zgromadzeni pensjonariusze z wielką uwagą słuchali występu. Na koniec poprosili o bis. Personel Domu Opieki ciepło przyjął koncert i był wdzięczny za radość jaką dzieci sprawiły podopiecznym.
Małgorzata Wyczółkowska