Wydarzenia kulturalne

Apel z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych

W dniu 7 grudnia 2016 r. odbył się apel z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych.
Podczas apelu uczniowie obejrzeli przedstawienie teatralne, na motywach baśni „Alicja w krainie czarów…”, uczestniczyli w prezentacji scenek ukazujących pomoc osobom niepełnosprawnym, szczególnie w szkole.  Scenki dotyczyły osób niedosłyszących, niewidomych oraz mających problemy z chodzeniem.
Uczniowie obejrzeli też plakaty oraz konkursowe prezentacje multimedialne związane z tematyką osób niepełnosprawnych. GALERIA
A. Kalisz, A. Kempa