UWAGA! BADANIA LEKARSKIE

W czwartek 10.05.2018 r. o godz. 15.00 w gabinecie lekarskim SP 342 przy ul. Strumykowej 21A będzie możliwość przedłużenia badań lekarskich wymaganych w dyscyplinie sportu zapasy przez zawodników klubu oraz uczniów klas sportowych o profilu zapasy, jak również wykonania badań przez osoby, które rozpoczęły treningi zapaśnicze w klubie od tego roku!!!

W tym celu prosimy wykonać we własnym zakresie poniższe badania.

Osoby, wykonujące badania po raz pierwszy:

• Morfologia krwi
  • Mocz
  • OB
  • EKG serca
  • Rentgen odcinka szyjnego kręgosłupa
Jeżeli któryś/aś z zawodników/czek miał/a wykonany w ciągu roku EKG i w ciągu dwóch lat RTG odcinka szyjnego kręgosłupa wykonuje trzy pierwsze badania (morfologia, mocz i OB) i zabiera dokumenty potwierdzające badania.
Koszt badań 30 zł.