Aktualności

25.06.2018
Turniej Piłkarski o Puchar Rady RodzicówW Rosji rozgrywki mundialowe nabierają tempa, kolejne drużyny walczą o punkty i gole, a atmosfera piłkarskiego szaleństwa dotarła także na Strumykową.

W ciągu ostatnich kilku dni szkolne boisko zamieniło się w miejsce rozgrywek młodych futbolistów. Po raz kolejny rozegraliśmy Turniej Piłkarski o Puchar Rady Rodziców. Nasze szkolne drużyny, podzielone na kategorie wiekowe, prezentowały wysoki poziom. Swoim ogromnym zaangażowaniem udowodniły, piłka nożna to coś więcej niż sport. Emocje, jakich dostarczyli nam nasi młodzi piłkarze, były niesamowite. Mieliśmy okazje obserwować niezwykłe akcje strzeleckie, niespodziewane gole i serie karnych, a także ogromne łzy – radości ze zwycięstwa i smutku po przegranej. Kibicie prześcigali się w pomysłach, jak wesprzeć swoją drużynę. Mieliśmy więc paradę haseł, transparentów i pomysłowych strojów. Dzieciom kibicowało wielu rodziców.

Dzień, w którym polska reprezentacja rozgrywała swój pierwszy grupowy mecz, nasza szkolna społeczność postanowiła uczcić w wyjątkowy sposób. Ogromna rzesza zarówno uczniów, jak i nauczycieli, ubrana w barwy narodowe, ustawiła się na boisku tak, że utworzyła napis POLSKA. Przećwiczyliśmy kilka dopingujących okrzyków, a całość wydarzenia została sfilmowana z powietrza. Zachęcamy do obejrzenia naszego filmu, na którym widać ogromne zaangażowanie i radość dzieci, zaś ułożone przez nie napis jest imponujący.

Bardzo się cieszymy, że nasze szkolne piłkarskie święto sprawia dzieciom tak ogromną radość. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową walkę. Do zobaczenia za rok! GALERIA

Aleksandra Ostrowska

PIERWSZY DZIEŃ WAKACJIJESTEŚ GOTOWY?
45
DNI
45
GODZIN
45
MINUT
Strona główna
Szkoła posiada pracownię komputerową oraz pracownię multimedialną sfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny
Szkoła przyłączyła się do realizacji projektu edukacyjnego "Wiślana Szkoła"
Szkoła realizowała projekt w ramach Partnerskie Projekty Szkół Programu COMENIUS
Fundacja Rozwoju Edukacji
Szkoła uczestniczyła w Projekcie unijnym „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”
mistrzowie_kodowania.jpg cyfrowobezpieczni_1.jpg logo_instaling.png eTwinning_2.jpg 3W.jpg 7-jpg.jpg 1-jpg.jpg 5-jpg.jpg