UWAGA! BADANIA LEKARSKIE!

środę  24.10.2018 r. o godz. 15.00 w gabinecie lekarskim SP 342 przy ul. Strumykowej 21 A będzie możliwość przedłużenia badań lekarskich wymaganych w dyscyplinie sportu zapasy przez zawodników klubu oraz uczniów klas sportowych o profilu zapasy. Będzie można również możliwość wykonania badań przez osoby, które rozpoczęły treningi zapaśnicze w klubie od tego roku!!!

W tym celu prosimy wykonać we własnym zakresie poniższe badania:

Osoby, wykonujące badania po raz pierwszy:

• Morfologia krwi
  • Mocz
  • OB
  • EKG serca
  • Rentgen odcinka szyjnego kręgosłupa

Jeżeli któryś/aś z zawodników/czek miał/a wykonany w ciągu roku EKG i w ciągu dwóch lat RTG odcinka szyjnego kręgosłupa wykonuje trzy pierwsze badania (morfologia, mocz i OB) i zabiera dokumenty potwierdzające badania.
Koszt badań 30 zł.

Uczniowie klas sportowych, którzy wykonują badania we własnym zakresie proszeni są o dostarczenie do Sekretariatu SP 342 lub wychowawców klas aktualnych badań lekarskich do dnia 31.10.2018 r.