16.10.2018
Wspaniałe wyróżnienie dla naszego Nauczyciela!

W dniu 11 października 2018 r. podczas uroczystości zakończenia 51 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży nasz Nauczyciel i Trener – Pan Radosław Radtke otrzymał brązową ODZNAKĘ „ZA ZASŁUGI DLA SPORTU” przyznawaną przez Ministra Sportu i Turystyki trenerom oraz innym osobom wyróżniającym się szczególną aktywnością, uzyskującym wybitne osiągnięcia w działalności w zakresie sportu, w tym za wysokie wyniki sportowe wychowanków w szkolnym współzawodnictwie sportowym.
Panie Radku - jesteśmy z Pana DUMNI!!!
Serdeczne GRATULACJE składa Panu cała Społeczność Szkolna!