22.10.2018
UWAGA: Rodzice dzieci uczęszczających na zajęcia pozalekcyjne organizowane przez firmy zewnętrzne

Prosimy Państwa o wypełnienie pisemnych oświadczeń ws odbierania i przyprowadzania Waszego dziecka (naszego ucznia) przez pracownika / ów tych firm. Firmy dysponują wzorami oświadczeń przygotowanymi przez Inspektora ochrony danych. Wspomniane czynności mogą być wykonywane tylko za Waszą zgodą, gdyż nie są obowiązkiem statutowym szkoły. Dotychczasowe zgody stały się bezprzedmiotowe. Bardzo dziękujemy za zrozumienie i współpracę. Działania te służą zapewnieniu bezpieczeństwa dzieciom i są bezpośrednim efektem wejścia w życie przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych tzw. RODO (Dz. U. UE. L. 2016.119.1).