Rekord dla Niepodległej
Szanowni Państwo, drodzy Nauczyciele, Pracownicy Administracji oraz Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 342 w Warszawie!
Zapraszamy Wszystkich do włączenia się w ogólnopolską akcję pobicia rekordu w śpiewaniu hymnu państwowego.
9 listopada spotykamy się na szkolnych korytarzach, by wspólnie odśpiewać 4 zwrotki hymnu.
Prosimy wszystkich, aby tego dnia przyszli do szkoły ubrani na galowo, a podczas śpiewania hymnu zachowali właściwą postawę.
Zachęcamy do aktywnego udziału w tym patriotycznym przedsięwzięciu.

Zaśpiewajmy razem! (Kliknij po szczegóły)