23.01.2019
Zaproszenie na dzień otwarty

Akcja: „KUP LALECZKĘ – POMÓŻ TROSZECZKĘ”

Zachęcamy dzieci wraz z rodzicami, opiekunami, dziadkami, rodzeństwem do obejrzenia „Laleczek” w galerii na stronie internetowej SP 342 oraz do zakupu „Laleczek” podczas licytacji.

10 złoty = 1 szczepionka = 1 uratowane życie dziecka

Projekt UNICEF „Wszystkie Kolory Świata” jest odpowiedzią na niezwykle poważny problem rozwoju epidemii chorób rozwijających się na całym świecie.

Każdy z nas może pomóc dzieciom kupując charytatywną „LALECZKĘ”.

OBEJRZYJ NASZE PIĘKNE LALKI!