Komunikat Dyrektora w zw. z zawieszeniem strajku

Szanowni Rodzice,

W związku z zaplanowanym na 27 IV 2019 r.  zawieszeniem strajku informuję, że szkoła od poniedziałku 29 kwietnia 2019 r. wraca do zwykłego trybu pracy.

Zgodnie z obowiązującym kalendarzem organizacyjnym na rok szkolny 2018/19 przypominam, że dni 29 i 30 kwietnia oraz 2 maja są planowo dniami wolnymi od zajęć dydaktyczno - wychowawczych . W tych dniach szkoła organizuje dyżury wychowawczo-opiekuńcze od godz. 6.30 do godz. 18.30 . Złożone wcześniej Karty zapisu ucznia na dyżur  pozostają ważne. Osoby zainteresowane, które do tej pory nie wypełniły Karty proszę o dopełnienie tej formalności.  W dniach dyżuru istnieje możliwość wykupienia zupy.

UWAGA! Dyżur dotyczy tylko i wyłącznie uczniów z klas I-VIII. Oddziały przedszkolne pracują bez zmian.