Finałowe zawody lekkoatletyczne

W dniu 5 czerwca 2019 r. na terenie obiektów sportowych SP 321 w Warszawie ul. Szadkowskiego 3 odbyły się finałowe zawody lekkoatletyczne (województwa mazowieckiego) pn. "Środy lekkoatletyczne" z cyklu imprez "Czwartki lekkoatletyczne". Z przyjemnością informuję, iż uczennica klasy 4F Monika Parczewska zajęła I miejsce w biegu na dystansie 600m dziewcząt z rocznika 2008 uzyskując czas 2min16sek, co jak na upalne warunki pogodowe jest bardzo dobrym rezultatem.
Tym samym Monika zakwalifikowała się do finałowych ogólnopolskich zawodów, które odbędą się 15 czerwca 2019 r. w Łodzi. Trzymajmy kciuki za naszą reprezentantkę!
Dodatkowo, poza konkurencją, Monika wystartowała w biegu sprinterskim na 60m uzyskując czas 9,67sek. GALERIA