03.10.2019
Dyżur opiekuńczo-wychowawczy 14 i 31 października

Dyżur opiekuńczo-wychowawczy odbywać się będzie w budynku filialnym szkoły przy ul. Topolowej 15, w godzinach 6:30-18:30. Karty zgłoszenia ucznia na dyżur pobierać można ze strony internetowej szkoły, z sekretariatu i portierni filii. W dniu dyżuru uczniowie mogą skorzystać z posiłku-zupy. Odwołanie posiłku może nastąpić do godziny 12:00 w dniu roboczym poprzedzającym dyżur. 14 oraz 31 października oddziały przedszkolne pracują zgodnie z harmonogramem – 6:30-17:30.