DBI

2018

8 lutego 2018 r. uczniowie klas 4-7 wzięli udział w obchodach Dnia Bezpiecznego Internetu. Zajęcia przeprowadzili ich koledzy z klas: 5c, 6f, 6s i 7s. Wzorem ubiegłego roku dzieci obejrzały filmy, rozwiązywały quizy online na platformie Kahoot i LearningApps, zaznaczały hasła w wykreślankach. Podczas długiej przerwy wzięły udziałw zabawie w odnajdywanie kodów QR. Najszybsi uczniowie, którzy zebrali prawidłowe hasła otrzymali nagrody.
DBI był okazją do odświeżenia wiadomości nt. bezpiecznego korzystania z Internetu i zdobycia nowej wiedzy. GALERIA

2017

8 lutego 2017 r. po raz pierwszy w naszej szkole zorganizowaliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z inicjatywy Komisji Europejskiej od 2004 roku i ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
Uczniowie klas 4-6 wzięli udział w zajęciach przygotowanych i prowadzonych przez swoich rówieśników. Dzieci obejrzały film przygotowany przez ucznia klasy 6c, rozwiązywały krzyżówki, brały udział w quizach online, czytały komiksy. Podczas przerw można było obejrzeć wystawę plakatów i wziąć udział w konkursie z wykorzystaniem kodów QR.

QUIZ

KOMIKSY

KRZYŻÓWKI
 
PLAKATY
PIERWSZY DZIEŃ WAKACJIJESTEŚ GOTOWY?
45
DNI
45
GODZIN
45
MINUT
Strona główna
Szkoła posiada pracownię komputerową oraz pracownię multimedialną sfinansowane przez Europejski Fundusz Społeczny
Szkoła przyłączyła się do realizacji projektu edukacyjnego "Wiślana Szkoła"
Szkoła realizowała projekt w ramach Partnerskie Projekty Szkół Programu COMENIUS
Fundacja Rozwoju Edukacji
Szkoła uczestniczyła w Projekcie unijnym „Pierwsze uczniowskie doświadczenia drogą do wiedzy”
mistrzowie_kodowania.jpg cyfrowobezpieczni_1.jpg logo_instaling.png eTwinning_2.jpg 3W.jpg 7-jpg.jpg 1-jpg.jpg 5-jpg.jpg