Klasy dwujęzyczne

I.
TERMINY I SPOSÓB PRZEPROWADZENIA REKRUTACJI DO KLAS VII DWUJĘZYCZNYCH W SZKOŁACH PODSTAWOWYCH PROWADZONYCH PRZEZ M.ST. WARSZAWĘ

Informacja o szkołach podstawowych, które będą prowadziły nabór do klas VII dwujęzycznych na rok szkolny 2018/2019 zostanie opublikowana na stronie Biura Edukacji pod koniec lutego br.

Postępowanie rekrutacyjne odbywać się będzie w terminach określonych w  HARMONOGRAMIE DZIAŁAŃ KANDYDATA, który zostanieopublikowany na stronach Biura Edukacji Urzędu m.st. Warszawy w marcu br.

Nabór odbywać się będzie z wykorzystaniem elektronicznego systemu  rekrutacji i rozpocznie się dla KANDYDATA, wzorem ubiegłego roku, w połowie maja. Sprawdzian predyspozycji językowych przewidywany jest na początek czerwca br.