11.12.2013

Integracja na sportowo

W dniu 7 listopada integracyjne oddziały przedszkolne i klasy I-III, po raz kolejny już wzięły udział w imprezie sportowo - rekreacyjnej „Integracja na sportowo". Celem imprezy jest: integracja klasowa i między klasowa oraz promowanie zdrowego trybu życia i aktywności fizycznej.Dzieci uczestniczyły w różnorodnych konkurencjach sportowych, na zasadzie zabawy, bez rywalizacji. Zadania były dostosowane do możliwości wszystkich dzieci, również tych, które nie chodzą i poruszają się na wózku. Wszyscy w nagrodę za sportowe zachowanie i przestrzeganie reguły „fair play" otrzymali nagrody rzeczowe.

Integracja na sportowo

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami.