24.02.2013

Ekologiczne gry edukacyjne

W lutym uczniowie klasy 5a,5f ,5e oraz 5c w ramach projektu międzynarodowego Comenius wykonali gry edukacyjne o tematyce ekologicznej z materiałów recyklingowych . Do wykonania prac wykorzystali następujące  materiały.: pudełko po pizzy, plastikowe nakrętki, pudełka tekturowe od butów , folię aluminiową, stare gazety, plastikowe torby na zakupy oraz inne rzeczy. W ten sposób powstały następujące gry: memory, warcaby, gra planszowa: „Ile to się rozkłada?, gra planszowa" Jak segregować śmieci?" gra planszowa : „Flowers" oraz  dwa komplety puzzli. Podczas wizyty gości w maju uczniowie będą mieli okazję zagrać ze swoimi kolegami z zagranicy w przygotowane gry.

Małgorzata Wrzosek-Niedziółka