12.02.2013

Akcja "Zielony telefon"

W dniach od 1 lutego do 8 marca  2013 roku z inicjatywy klas Vf, Ve oraz VId  zaangażowanych w programie Comenius  „Is it waste or money?" została zorganizowana po raz drugi na terenie naszej szkoły akcja zbiórki zepsutych telefonów komórkowych tzw. "Zielony telefon". Zebrane telefony zostały przekazane fundacji Pallotyńskiej Salvatti  i przeznaczone do utylizacji  jako  elektroniczne śmieci. Fundacja zobowiązała się przekazać dochód z  utylizacji telefonów na cele misyjne w Afryce i w Europie Wschodniej. W wyniku akcji zebrano 52  telefony. Uczniowie,którzy wzięli udział w akcji otrzymają drobny upominek. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w akcji i zachęcamy do wzięcia udziału w przyszłym roku.

Koordynatorzy akcji:
Małgorzata Wrzosek-Niedziółka