02.04.2013

Warsztaty Wielkanocne w klasie 5f

W marcu uczniowie klasy 5f wykonali wiele ozdób wielkanocnych. Już na początku miesiąca dzieci razem z wychowawcą przygotowali jajka decoupage, które przeznaczyli na sprzedaż na cele charytatywne w ramach akcji „Wielkanocne Jajko". Uczniowie włożyli wiele wysiłku i zaangażowania w wykonanie tych małych arcydzieł, gdyż cel ich przeznaczenia był szlachetny-pomoc dzieciom z naszej szkoły. 7  marca 2013 roku odbyła się wycieczka do pracowni artystycznej Werbena, podczas której uczniowie dowiedzieli się ciekawostek o wielkanocnym jajku ,oglądali jajka wykonane różnymi technikami oraz mieli okazję wykonać wspaniałe stroiki wielkanocne w postaci wianków na drzwi. Pod koniec miesiąca wykonali  jajka faberge według własnego pomysłu, które ozdobią wielkanocny stół w ich domach lub będą niezwykłym prezentem dla osób najbliższych.
MałgorzataWrzosek-Niedziółka