27.05.2013

Laureat "Ośmiu Wspaniałych"

Dnia 21.05.2013 r. wolontariusze naszej szkoły uczestniczyli w XX Stołecznej Edycji samorządowego Konkursu Nastolatków "Ośmiu Wspaniałych". Odbywającego się w Sali Kongresowej uroczystość prowadzili Agata Młynarska Karolina Malczyk i Jarek Jóżwiak, a wspaniałym występem uświetniła Dorota Osińska. Przybyłą z 17 warszawskich dzielnic młodzież nagrodzono za nieustającą w nich chęć bycia dobrym i potrzebnym dla innych. Wśród laureatów znalazła się uczennica naszej szkoły - Julia Kałużna z klasy VID. Optymizmem napawa rzesza młodych ludzi, którzy poświęcają swój czas i energię, by uczynić świat choć trochę lepszym, a ludzi szczęśliwszymi. Pola do takich działań nie brakuje,. takim właśnie wolontariuszem jest Julia i wielu jej kolegów i koleżanek działającym w szkolnym kole wolontariatu.

Koordynatorzy wolontariatu