Zmiana terminu egzaminu do klasy sportowej

Szanowni Państwo,
Na dzień 26 marca br. zostaje zawieszona do odwołania organizacja prób sprawności fizycznej do klas IV sportowych, które zgodnie z harmonogramem przypadały w terminach 7-11 kwietnia br. (w naszym przypadku na 09.04.2021 r.).
O nowych terminach będziemy informować na bieżąco, jednak są one uzależnione od rozwoju sytuacji epidemicznej oraz kolejnych komunikatów Ministerstwa Edukacji i Nauki oraz Ministerstwa Zdrowia.
O terminie egzaminów i konsultacjach, które w dalszym ciągu planujemy oraz kolejnych krokach poinformuję Państwa mailowo i telefonicznie (z podań do klasy sportowej). W razie pytań proszę o kontakt: Radosław Radtke, tel. 601626137.