07.06.2021

Sprawdzian predyspozycji językowych do klas siódmych dwujęzycznych

10 czerwca 2021 r. (czwartek) o godz. 9.00 rozpocznie się sprawdzian predyspozycji językowych do klas siódmych dwujęzycznych.

Uczennice i uczniów przystępujących do sprawdzianu zapraszamy na zbiórkę o godz. 8.45 na drugie piętro.
Na drzwiach sal 216, 217, 218, 219 będą wywieszone listy z imionami i nazwiskami uczniów piszących w danej sali.

Przypominamy, że system rekrutacyjny dostępny jest pod adresem: Elektroniczny system rekrutacji do klas VII dwujęzycznych w szkołach podstawowych (pzo.edu.pl)

Kandydaci składają w szkole podstawowej pierwszego wyboru:

• wydrukowany i podpisany przez rodziców wniosek z dokumentami potwierdzającymi spełnianie kryteriów ustawowych
  • oświadczenie, w której szkole aktualnie uczy się kandydat.

15 czerwca o godz. 13.00 przekazane zostaną informacje przez komisję rekrutacyjną o wyniku sprawdzianu predyspozycji językowych. Wynik będzie widoczny również dla kandydata po zalogowaniu się do systemu.

Serdecznie zapraszamy i życzymy powodzenia!