Przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia 2019/20

Tradycyjnie w połowie listopada Wolontariusze zaczęli już przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Jest to najwyższy czas żeby zacząć tworzyć ozdoby świąteczne, które będziemy mogli sprzedać na naszym kiermaszu charytatywnym.

Trwają spotkania na których wolontariusze przygotowują kartki świąteczne, wszystkie kartki zostaną przekazane do podopiecznych Ośrodka Pomocy Społecznej, wolontariusze wkładają wiele serca w wykonanie tych kartek bo wiedzą, że kartki te sprawią wiele radości osobom chorym, samotnym czy niepełnosprawnym.

W ramach współpracy z Fundacją ‘Świat na tak” Szkolny Wolontariat zachęca wszystkich o włączenie się w akcję Świątecznej zbiórki żywności.

Kolejna akcja to do której zachęcają wolontariusze to pomoc dzieciom chorym onkologicznie. Trwa zbiórka maskotek, poduszeczek i innych zabawek.