Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie SP 342, erasmus, erasmus plus, DORIS, BOZMO

Projekty międzynarodowe

Tureccy goście w ramach projektu 'BOZMO'

logo_bozmo
W dniach 7–11 marca br. odbyła się wizyta grupy nauczycieli i dyrektorów z sześciu szkół podstawowych w Turcji (z prowincji Konya) w ramach realizacji projektu unijnego Job shadowing pt. "BOZMO Self-confidence and Motivation for Success".

Nasi goście zainteresowani byli systemem edukacji w Polsce, organizacją pracy w naszej szkole, metodami i formami pracy stosowanymi przez nauczycieli, sposobami motywowania uczniów do pracy, do udziału w konkursach i zawodach sportowych. Tureccy nauczyciele obserwowali różne lekcje i zajęcia  zarówno w klasach młodszych jak i starszych, odbyli wiele dyskusji z nauczycielami i specjalistami szkolnymi na tematy związane z organizacją pracy w naszej szkole, wysokimi wynikami i innymi sukcesami osiąganymi przez naszych uczniów.