Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie SP 342, kronika, wydarzenia

Spotkanie online ze Szwecją

Spotkanie online uczniów i nauczycieli naszej szkoły z uczniami i nauczycielami ze szkoły Hastoskolan ze Szwecji odbyło się w dniu 27 października 2022r. Zgodnie z przesłaniem projektu DORIS łączymy i doskonalimy cyfrowo szkoły spotkanie odbyło się z wykorzystaniem platformy ZOOM.

W spotkaniu online uczestniczyli uczniowie klasy dwujęzycznej 7A oraz nauczyciele Pani Wicedyrektor Anna Stec oraz Pani Barbara Zawisza jako reprezentanci całej społeczności szkolnej. Strona szwedzka zaprosiła uczniów i nauczycieli ze wszystkich szkół partnerskich czyli z Walii, Hiszpanii oraz Polski, abyśmy mogli się wspólnie cieszyć uczestniczeniem w programie artystycznym przygotowanym przez nauczycieli i uczniów ze Szwecji. Program artystyczny poświęcony był Halloween, które jest szczególnie wesoło celebrowane. Mieliśmy okazję się przekonać o popularności tego święta naocznie podczas pobytu w Szwecji. Już w połowie października witryny sklepów były ozdobione dynami, maskotkami czarnych kotów i nietoperzami, a półkach królowały „czekoladowe okropności”.

Przed spotkaniem polscy uczniowie przygotowując się do spotkania, wykonali dekoracje Halloweenowe i wraz z Panią Basią Zawiszą przystroili salę 130.

Spotkanie online ze Szwecją

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami.