12.09.2015

Obchody Dnia Ziemi

Uczniowie klas drugich przez kilka dni zajmowali się problemami naszej planety. Poznawali jej piękno i jej problemy. Uczniowie pracowali na zajęciach poświęconych tym zagadnieniom, odbywali wycieczki, spotykali się z pszczelarzem. Kilka klas przez kilkanaście dni wykonywało specjalne zadania, których efekty zaprezentowali 22 kwietnia, czyli w Światowym Dniu Ziemi. Projekt nosił tytuł „Energia, a uroki przyrody”. Uczniowie recytowali przygotowane wiersze o tematyce przyrodniczej, prezentowali wykonane do nich ilustracje, eksponowali plakaty o tematyce ekologicznej i wygłaszali hasła zachęcające do dbania o środowisko. Pojawiła się też piosenka, scenka teatralna i mini pokaz gimnastyczny. Wykonane prace i plakaty zostały wyeksponowane na wystawach na korytarzu szkolnym i w salach lekcyjnych.

Jadwiga Wyzińska

Obchody Dnia Ziemi

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami.