Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie konkursy

Czy warto?

09.04.2016

Wyniki Konkursu na "Najpiekniejszy Różaniec"

Nauczyciele religii, uczący w klasach pierwszych, zorganizowali konkurs na najpiękniejszy, samodzielnie wykonany różaniec. Jak w poprzednich latach, uczniowie wykazali się kreatywnością, a ich prace zostały wykonane z różnorakich materiałów (między innymi z żołędzi, kasztanów, jarzębiny, modeliny, sznurka, chrupek kukurydzianych, plastikowych nakrętek, koralików, fasoli, rodzynek, makaronu, a nawet gum rozpuszczalnych).

I miejsce w konkursie zajęła Zuzanna z klasy 1b, II miejsce Anna i Julia z klasy 1j, a III miejsce zajęli Julia z klasy 1d, Krzysztof z klasy 1j oraz Jakub z klasy 1n. Wyróżnionych została duża grupa uczniów: Aleksandra z klasy 1a, Maja i Amelia z klasy 1b, Natali i Robert z klasy 1c, Lena, Łucja, Julia, Małgorzata, Przemysław, Maciej, Oskar i Anastazja z klasy 1 d, Joanna z klasy 1j oraz Franciszek z klasy 1m.

Zwycięzcom oraz wyróżnionym gratulujemy.
Marta Osak