Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie konkursy

Czy warto?

10.04.2016

Konkurs na ozdoby świąteczne

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w międzynarodowym konkursie "Ozdoby świąteczne - świąteczna ozdoba z mojego regionu", którego orgaanizatorem był Związek Polaków we Fredrikstad oraz Polska Społeczna Szkoła im. J. Korczaka we  Fredrikstad w Norwegii.

W etapie szkolnym, nauczyciele techniki wybrali zgodnie z regulaminem konkursu tylko 8 prac, które w pełni spełniały kryteria. Decyzja była niezwykle trudna, gdyż ozdoby były bardzo starannie wykonane, w różnych technikach z niezwykłą pomysłowością i ogromnym wkładem pracy.

Czekamy na ogłoszenie wyników przez organizatora w dniach 17-31.01.2015 r. Poniższe zdjęcia przedstawiają prace wysłane na konkurs.
Dziękujemy uczniom za zaangażowanie, udział w konkursie i życzymy sukcesów!

Anna Stokowska - szkolny koordynator konkursu.