Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie konkursy

Czy warto?

12.04.2016

MASKA 2015

13 marca 2015 r. ( piątek) okazał się dla GRUPY MUSICALOWEJ 3W reprezentującej Szkołę Podstawową Nr 342 dniem bardzo szczęśliwym. W XXI Otwartym Konkursie Teatralnym i Filmowym im. Piotra Grabowskiego MASKA 2015, w kategorii - teatr klasy IV – VI zajęliśmy drugie miejsce. Warto zaznaczyć, że w tej kategorii wiekowej pierwszego miejsca nie przyznano. Otrzymaliśmy również trzy indywidualne wyróżnienia za grę aktorską dla  Filipa R. z klasy IV s, Franka S. z klasy V f oraz Janka T. z klasy V s. W drugiej konkursowej kategorii – film, w której nie było już podziału na kategorie wiekowe, nasi uczniowie konkurowali także z gimnazjalistami i licealistami. Tu również odnieśliśmy znaczący sukces. Janek N. z klasy VI a z Grupą Musicalową 3W wywalczył drugie miejsce za teledysk „Idziemy w noc”.

GRATULUJEMY!!!

Linki do fragmentów konkursowego występu Grupy Musicalowej 3W.
„Za minutę pierwsza miłość”
"Idziemy w noc"