Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie konkursy

Czy warto?

13.04.2016

PODSUMOWANIE KONKURSU „ WIELKANOCNE OBYCZAJE – NAJPIĘKNIEJSZA PALMA WIELKANOCNA”

W marcu,  Samorząd Klas I - III ogłosił konkurs artystyczny „Wielkanocne obyczaje – Najpiękniejsza palma wielkanocna”, który ze względu na coroczne, ogromne zainteresowanie, na stałe zaistniał  w Programie Kulturalnym naszej szkoły . Konkurs adresowany był  dla uczniów z klas pierwszych, drugich i trzecich. Jak zawsze cieszył się  ogromną popularnością i zaskakiwał inwencją twórczą uczniów. Jury w składzie Agnieszka Pełka–Brzezińska, Jolanta Nowakowska–Tarasiuk, Beata Prusinowska i Marta Brojek oceniło prace i wybrało zwycięzców.

Piotr I. 1h

Paulina W. 1e
Benita P. 2h
Nela L. 2b

Dziękujemy za udział i gratulujemy zwycięzcom!

Zespół opiekunów Samorządu Klas I-III

NAJPIĘKNIEJSZA PALMA WIELKANOCNA

Zachęcamy do zapoznania się ze zdjęciami.