3j i 3o w teatrze Rampa

15 marca 2017 r. byliśmy w teatrze Rampa na wzruszający musicalu pt. "Księżniczka Sara" zrealizowanym na motywach powieści „Mała księżniczka” . Losy dziewczynki, która z otaczanej czułą opieką córki angielskiego oficera staje się służącą, przekonują nas, że prawda o człowieku tkwi w wytrwałości, z jaką czyni dobro, a szlachetność charakteru to skarb, którego nikt nie może odebrać.
Spotkały nas niezapomniane chwile z rozśpiewanym i roztańczonym zespołem Teatru Muzycznego TINTILO. Nie zabrakło  tańca musicalowego, poruszających piosenek, klasycznego jazzu, a nawet… klimatu Bollywood.