ROCZNICA KOMUNII ŚW.

W niedzielę 13 maja dzieci z klas IV naszej szkoły obchodziły rocznicę pierwszej komunii świętej w Parafii św. Franciszka z Asyżu. Był to czas dziękczynienia w Eucharystii. Mszę Św. z udziałem dzieci rocznicowych odprawił ks. Arkadiusz Kunowski. Dzieci przygotowały bogatą oprawę liturgiczną. Uczestniczyły w Liturgii Słowa, modlitwie wiernych, procesji z darami.
Przed zakończeniem Mszy Św. podziękowały wszystkim Kapłanom na czele z ks. proboszczem za duchowe prowadzenie, rodzicom i nauczycielom za codzienny trud wychowania i nauczania.
Katecheci przygotowujący dzieci do rocznicy życzyli dzieciom, aby Pan Jezus jak najczęściej gościł w ich sercach.

Teresa Słomczewska

Obejrzyj pozostałe zdjęcia (razem 17 obrazy )

Poprzedni           Następny