Warszawska Olimpiada Młodzieży - zapasy dziewcząt

W niedzielę 08.04.2018 r. w hali Białołęckiego Ośrodka Sportu przy ul. Strumykowej 21 odbyła się Warszawska Olimpiada Młodzieży w stylu wolnym i zapasach kobiet. W zawodach wystartowało 310 zawodniczek z 19 klubów mazowieckich i warszawskich. Uczennice naszej szkoły  wywalczyły 15 medali i uplasowały się na drugim miejscu w Punktacji Drużynowej w grupie wiekowej młodzików i dzieci. Pierwsze miejsce zajął UKS Gwardia Warszawa, a trzecie Mazowsze Teresin. Uczennica klasy 7s   Karolina Litwiniec została uznana najlepszą zawodniczką WOM  w grupie wiekowej młodziczek. Jesteśmy bardzo dumni!