28.05.2015

WOLONTARIAT NA PIKNIKU RODZINNYM 2014

W NASZEJ SZKOLE OD WIELU LAT DZIAŁA WOLONTARIAT.  KAŻDY, KTO CHCE POMAGAĆ POTRZEBUJĄCYM, MOŻE DO NAS DOŁĄCZYĆ. Z PRZYJEMNOŚCIĄ PRZYJMIEMY I CIEBIE. JEŚLI CHCESZ ZACZĄĆ DZIAŁAĆ W WOLONTARIACIE, ZGŁOŚ SIĘ DO PANI MAŁGORZATY PASTER, PANI BARBARY GORDAT LUB PANI ANNY WIĘCKOWSKIEJ. SERDECZNIE ZAPRASZAMY!
A wszystkie zebrane przez nas środki zostaną przeznaczone na dofinansowanie wyjazdów na zielone szkoły oraz zakup nowych zabawek do oddziałów przedszkolnych.
Wolontariat to dobrowolna, bezpłatna i świadoma praca na rzecz innych społeczności.
Wolontariusz to osoba pracująca na zasadzie wolontariatu.
Wolontariusze w naszej szkole pomagają potrzebującym od dawna. Zdobywają bardzo wiele umiejętności, potrzebnych w życiu. Wiedzą, że najważniejsza w życiu jest miłość, przyjaźń, serdeczność, niesienie pomocy innym i przede wszystkim dobre, wrażliwe serce. Właśnie taki powinien być PRAWDZIWY wolontariusz. Tego dnia wszyscy udowodnili, że zasługują na miano PRAWDZIWEGO wolontariusza. DZIĘKUJEMY!

Przewodnicząca Wolontariatu,
Aleksandra Wasilewska