06.10.2016

Żółte Pola Nadziei 2016

Tradycją naszej szkoły jest udział w akcji Żółte Pola Nadziei. W tym roku uczniowie naszej szkoły uczestniczyli czynnie w tym przedsięwzięciu. Najpierw złożyliśmy wizytę w Domowym Hospicjum przy ul. Tykocińskiej, od pracowników hospicjum dostaliśmy cebulki żonkili. W szkole odbyło się spotkanie dotyczące idei „Żółtych Pól Nadziei”, wolontariuszom przybliżono i wyjaśniono na czym polega domowe hospicjum, kogo wspieramy dzięki tej akcji. Następnym etapem było sadzenie cebulek przed naszą szkołą. Zakwitną one wiosną jako znak nadziei  przy ul. Strumykowej jak również przed szkoła przy ul. Topolowej.

Obejrzyj pozostałe zdjęcia (razem 6 obrazy )

Poprzedni           Następny

To co nasi wolontariusze lubią najbardziej to spotkania z rodzicami na kweście. Podczas zebrań wesoła gromadka wolontariuszy z klas młodszych i starszych zbierała pieniążki do puszek. Zostały one komisyjnie przeliczone i wpłacone na konto Domowego Hospicjum przy ul. Tykocińskiej. Podczas tegorocznej kwesty udało się zebrać 1544 zł i 17 groszy. Wszystkim serdecznie dziękujemy.

Obejrzyj pozostałe zdjęcia (razem 7 obrazy )

Poprzedni           Następny

Koordynatorzy Wolontariatu