06.12.2016

Lukrowany Pierniczek

14 grudnia 2016 roku wolontariusze  z naszej szkoły wzięli udział w akcji „Lukrowany Pierniczek. Dzięki uprzejmości firmy Gastro Team (gotującej obiady dla naszej szkoły), dzieci mogły spróbować swoich sił w dekorowaniu pierniczków. Zabawie nie było końca. Wolontariusze prześcigali się w pomysłach na najciekawsze ozdoby piernikowe. Były cudowne serca z przepięknymi wzorkami, bożonarodzeniowe dzwonki obsypane śniegiem, gwiazdeczki przecudnie ozdobione białym lukrem. Wszystkim udzielił się świąteczny nastrój. Stołówkę szkolną wypełnił zapach cynamonu, goździków i wanilii. Po skończonej pracy, nasi początkujący cukiernicy zapakowali starannie pierniczki, które zostały przeznaczone do sprzedaży na cele charytatywne.

Koordynatorzy Wolontariatu