Wielkanocna Akcja Charytatywna

Dnia 12.04.17 w naszej szkole odbyła się Wielkanocna Akcja Charytatywna. Wolontariusze przygotowali wspaniałą loterię fantową. Wśród nagród były jajka czekoladowe, słodkie króliki wielkanocne i świąteczne koszyczki pełne słodkości. Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w zabawie, tym bardziej, że każdy los wygrywał. Ponadto można było zakupić pyszne ciastka i muffinki, upieczone przez wolontariuszy. Hitem okazały się babeczki –„Leśny Mech”, które wyglądały bajeczne i smakowały nieziemsko, a jeszcze szybciej znikały.  Nie małym zainteresowaniem cieszyła się nasza fotościanka przedstawiająca królika wielkanocnego, z którym można było sobie zrobić zdjęcie za symboliczną złotówkę. Wolontariusze wykazali się ogromnym zaangażowaniem, doskonale radzili sobie z tłumem chętnych, którzy chcieli wziąć udział w loterii. Wszystkie pieniądze zebrane podczas Akcji zostały przekazane na  Konto Rady Rodziców. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu, mogliśmy pomóc uboższym uczniom z naszej szkoły w wyjeździe na Zieloną Szkołę.

Koordynatorzy Wolontariatu.