06.11.2017

Andrzejki

Dnia 30.11.17 Wolontariat we współpracy z Samorządem Szkolnym zorganizował Wieczór Andrzejkowy. Dobrej zabawie towarzyszyła świetna muzyka, a malutkie świece ustawione na parapetach wprowadzały w przyjemny nastrój. Każdy, uczestnik zabawy mógł sobie powróżyć odwiedzając wybrane stanowiska. Największym zainteresowaniem cieszyła się cyganka, która przepowiadała przyszłość z kart. Równie często podchodzono do magicznego koła, gdzie każdy próbował wywróżyć sobie coś miłego. Wielu chętnych ustawiło się też w kolejce, by poznać imię swojego przyszłego chłopaka lub dziewczyny przekłuwając szpilką czerwone serce. Dużym zaskoczeniem dla niektórych była wróżba z kubeczkami. Uczniowie nie ukrywali zdumienia, gdy okazywało się, że ich przyszłość będzie związana z życiem zakonnym.

W czasie wieczoru odbyło się też wiele konkursów m.in. Milionerzy i taniec z wylosowaną osobą. Niektórzy wzięli udział w karaoke, wspaniale się przy tym bawiąc. Nie zabrakło także popisów tanecznych na parkiecie. Wszyscy bawili się w rytmie swoich ulubionych hitów. Zabawę zwieńczyła wróżba z przenoszeniem bucików za próg.

Dzięki Waszej hojności udało się nam zebrać pięć pudeł karmy dla podopiecznych schroniska w Józefowie k. Legionowa. Dziękujemy Wam z całego serca!

Koordynatorzy Szkolnego Koła Wolontariatu i Opiekunowie Samorządu Szkolnego.