06.03.2018

Wielkanocna Akcja z Króliczkiem

Wielkanocna Loteria z Królikiem już za nami. Od rana stoisko Wolontariatu oblegane było przez uczniów, utworzyła się nawet długa kolejka do zakupu losów. Wszyscy wygrywali fajne nagrody m.in. czekoladowe jajka, króliki, śmigusówki, ozdoby wielkanocne i wiele innych.

Przez cały dzień wolontariusze sprzedawali pyszne ciasta. Na łasuchów czekały: sernik z galaretką, babeczki czekoladowe, blok z białej i ciemnej czekolady, szarlotka z bezą i inne słodkości.

Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, pomocy rodziców i wsparciu nauczycieli udało nam się zebrać 767 zł, które przeznaczymy na dofinasowanie Zielonych Szkół i wycieczek dla najbardziej potrzebujących uczniów naszej szkoły.