4e w Multicentrum

W dniu 26 lutego klasa 4e pojechała na zajęcia do Mutlicentrum. Uczniowie ćwiczyli swoją kreatywność, cierpliwość i komunikację poprzez budowania karuzeli za pomocą klocków i tworzenie filmów animowanych.
Ich budowle miały co prawda instrukcje, ale elementy składowe były z drobnymi różnicami. By budowle mogły się poruszać zgodnie z przeznaczeniem trzeba było śledzić instrukcje i dobrze współpracować. Na szczęście po podłączeniu silników wszystkie karuzele okazały się obracające.
Wśród produkcji filmowych z koleji pojawiły się pomysły z nauczycielem gniewającym się na niewiastę, ogromnym karaluchem atakującym dziewczynę i ratowanym przez kurczaka, czy policjantem czuwającym nad ruchem. Osoby zainteresowane fabułą serdecznie zapraszamy do rozmowy z czwartoklasistami. Pamiętajcie klasa „e” jak „E kstra klasa”. GALERIA