Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie konkursy

Czy warto?

26.05.2013

Konkurs Mitologiczny 2013

Tegoroczny konkurs mitologiczny „Mitologia i Ja", odbył się 23.05.2013 r. Uczestniczyły w nim klasy piąte, reprezentowane przez czteroosobowe zespoły. W pierwszym etapie turnieju sprawdzana była wiedza uczniów z mitologii, kultury i sztuki greckiej, historii oraz języka polskiego. Drużyny losowały pytania o różnej skali trudności, punktowane od 0 do 3 p, w zależności od zawartości, formy oraz poprawności wypowiedzi. W drugim etapie uczniowie prezentowali wylosowane scenki o tematyce mitologicznej. Trzeci etap dawał możliwość wykazania się zdolnościami literackimi i plastycznymi. Ostatecznie, po intensywnej rywalizacji na podium stanęli:

I miejsce ( klasa V c) - 28 punktów
1.      Krzysztof W.
2.      Bartosz O.
3.      Karolina F.
4.      Julia D.

II miejsce( klasa V f) - 24 punkty
1.      Zuzanna C.
2.      Małgorzata C.
3.      Natalia W.
4.      Martyna M.

III miejsce (klasa V e) - 23 punkty
1.      Aleksandra P.
2.      Kacper W.
3.      Martyna M.
4.      Oliwia K.

Gratulujemy!

Renata Wasilewska
Anna Matusewicz

Zmieniony ( 26.05.2013. )