Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 342 im. Jana Marcina Szancera w Warszawie konkursy

Czy warto?

18.07.2013

WARSZAWSKA SYRENKA - etap dzielnicowy

26 marca zwycięzcy szkolnego etapu konkursu recytatorskiego WARSZAWSKA SYRENKA pod opieką pani Anny Więckowskiej pojechali reprezentować naszą szkołę w dzielnicowym etapie konkursu. Marta G., Antek L. i ja stanęliśmy na scenie Białołęckiego Ośrodka Kultury, przed profesjonalną komisją. Poziom przygotowania uczestników okazał się wysoki, a konkurencja niezwykle trudna do pokonania. Byliśmy pozytywnie nastawieni i pewni siebie. Pokonując stres i tremę, daliśmy z siebie wszystko. Po długim oczekiwaniu na decyzję nastąpiło przedstawienie wyników konkursu. Komisja przyznała dwa pierwsze miejsca, co dowodzi, że wyłonienie zwycięscy nie było łatwym zadaniem. Wróciliśmy do szkoły zadowoleni i dumni, ponieważ Antkowi z klasy 6j udało się wywalczyć wysoką pozycję - trzecie miejsce.

Gratulujemy!
Marysia W. z klasy 6a