Klasy 3b i 3f w Teatrze Rampa

24 października 2019 r. klasy 3b i 3f były na wycieczce w Teatrze Rampa na przepięknym spektaklu pod tytułem: „Babcia mówi pa pa”.
          Obejrzana sztuka ma w niebanalny sposób pomóc dzieciom przyjąć ważne zmiany jako warunek dalszego rozwoju i zaakceptować odchodzenie bliskich. Opowiada o Krzysiu, który pragnie odnaleźć babcię, która pewnego dnia po prostu zniknęła. Ani rodzice, ani zabawki nie są w stanie powiedzieć mu, co tak naprawdę się wydarzyło. Wobec tego to on wyrusza w niezwykłą drogę, na której spotyka wiele barwnych postaci: porzucone zabawki, dzieci, które nie chcą dorosnąć i zapomniane mityczne stworzenia. Krzysiowi podczas tej podróży towarzyszy Komandos – ulubiona zabawka, którą dostał od Babci.
          Wielopoziomowy sens spektaklu oraz nowoczesna inscenizacja zapewniły dzieciom niesamowite, ale też niezapomniane  wrażenia. GALERIA

A.    Pełka – Brzezińska

J. Nowakowska -Tarasiuk