Akcja Randka w ciemno z książką

W dniach 18-22 października odbyła się w Bibliotece szkolnej akcja Randka w ciemno z książką. Akcję zorganizowano w ramach Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych.

W ramach akcji nauczyciele bibliotekarze przygotowali dla uczestników pięknie zapakowane książki – niespodzianki. Każda książka posiadała krótki opis treści oraz graficzne ozdobniki. Tytuł oraz autor utworu były dla uczestnika zagadką:) Wybór był więc tytułową randką w ciemno z książką:)

Akcja cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród uczennic i uczniów naszej szkoły. Książki-niespodzianki zostały zabrane do domów i doszły nas słuchy, że czytelnicy byli bardzo zadowoleni ze swoich randek z nieznajomą książką:)

Serdecznie wszystkim dziękujemy za udział w akcji i zapraszamy Was do Biblioteki:)

Szczególne podziękowanie kierujemy dla uczennic klasy 4d za pomoc w graficznym zdobieniu książek-niespodzianek oraz dla Emilki z klasy 7s za opracowanie plakatów informujących o akcji.